Sākums

Par mums

UZTICAMĪBA
UZTICAMĪBA

Par saviem partneriem esam izvēlējušies ražotājus, kuri nepieļauj kompromisus uz kvalitātes rēķina, tāpēc Jūsu rīcībā ir kvalitatīvu un konkurētspējīgu preču sortiments.

DINAMISKUMS
DINAMISKUMS

Ātri reaģēt uz jūsu vajadzībām. Ātri piedāvāt risinājumus. Un nodrošināt ātru un precīzu loģistiku visā Latvijā.

IZAUGSME
IZAUGSME

Augstu vērtējam zināšanas un profesionalitāti, tāpēc varam apgalvot, ka mūsu komandā ir kompetenti speciālisti, kuri palīdzēs Jums sasniegt Jūsu mērķi.

Attieksme
Attieksme

Tiecamies šodien būt labāki nekā vakar, tāpēc mūsu komandā ir kompetenti speciālisti, kas nopietni izturas pret saviem pienākumiem, ar cieņu — pret klientiem, nodrošinot laikā paveiktu un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

Sadarbība
Sadarbība

Esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību. Tas nozīmē, ka uzklausīsim Jūsu vēlmes, izanalizēsim iespējamos risinājumus un piedāvāsim Jums efektīvākos. Šī pieeja sadarbībai ir ļāvusi mums iegūt un saglabāt kompetenta un uzticama partnera reputāciju.

Cenu politika
Cenu politika

SIA „Energokomplekss” cenu politika ir balstīta uz ilgtermiņa sadarbību, tāpēc individuālas un vienmēr draudzīgākas cenas piedāvājam tiem klientiem, kuri ir noslēguši ar mums sadarbības līgumu.

Piegāde
Piegāde

Mēs augstu vērtējam Jūsu laiku, tāpēc esam izstrādājuši preču piegādes sistēmu, kas ļauj operatīvi reaģēt un nodrošināt preču saņemšanu jau nākamajā dienā. Turklāt mēs nodrošinām arī īpaši steidzamas piegādes.

DATU AIZSARDZĪBA
DATU AIZSARDZĪBA

Fizisko personu datu apstrādi un aizsardzību SIA “Energokomplekss” veic atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumiem. Sīkāka  informācija par apstrādāto un uzglabāto datu veidiem, personas tiesībām un cita būtiska informācija pieejama šeit: EK-GDPR-lv.pdf

Dalība starptautiskajā izstādē
Dalība starptautiskajā izstādē „Hannover Messe 2016” ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

2016. gada 14. aprīlī SIA „Energokomplekss” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2016/35 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”. Līguma ietvaros SIA „Energokomplekss” saņēma atbalstu dalībai Latvijas nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē „Hannover Messe 2016”, kas norisinājās no 2016. gada 25. līdz 29. aprīlim Hannoverē, Vacijā.
2006

SIA „Energokomplekss” ir dibināta 2006. gada 13. septembrī, lai nodrošinātu pieaugošo tirgus pieprasījumu elektromateriālu jomā. 2007. gada sākumā uzņēmuma kompetentie speciālisti bija noslēguši jau vairāk nekā 60 sadarbības līgumu. 2008. gadā ar mērķtiecīgu attīstību tika izveidota veiksmīga sadarbība ar ražotājiem Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Vācijā.

2009

Turpinot uzņēmuma attīstību, 2009. gadā veiksmīgi uzsākām sadarbību arī ar uzņēmumiem Baltkrievijā, Krievijā.

2018

Ar lepnumu paziņojam, ka esam saņēmuši Valsts ieņēmumu dienesta pateicību par to, ka SIA „Energokomplekss” ir paraugs tam, kā godprātīgi veidot un attīstīt uzņēmējdarbību, ievērojot visas tiesību aktu nianses. Skatiet VID pateicību.

2019

2018. gada 20. decembrī SIA „Energokomplekss” ieguva kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu, kas atbilst LVS EN ISO 9001:2015 standartam.

Projekti

Piegādātāji

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A ir vislielākais kabeļu ražotājs Centrālajā un Austrumeiropā, un pēc apgrozījuma ieņem ceturto vietu Eiropā starp kabeļu ražotājiem. 
 

www.tfkable.com/en_pl

Schneider Electric ir speciālists elektro-pārvaldības jomā, uzņēmums Schneider Electric piedāvā risinājumus enerģijas efektivitātei, padarot elektroenerģiju drošāku un produktīvāku, sākot no rūpnīcas un beidzot ar sienas rozeti. 
 

www.schneider-electric.lv/lv/

AS Energofirma „JAUDA” ir viens no lielākajiem elektromateriālu un iekārtu ražotājiem Baltijā ar vairāk nekā 55. gadu lielu pieredzi. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas, tā profils ir palicis nemainīgs – “JAUDA” ir ražojusi izstrādājumus enerģētikas un elektrifikācijas vajadzībām, tai skaitā kompaktās transformatoru apakšstacijas, zemsprieguma un vidējā sprieguma iekārtas, metāla konstrukcijas un izstrādājumus.

http://www.jauda.com/lv

Pasaules līderis augsto tehnoloģiju kabeļu un enerģētikas, telekomunikāciju sistēmu nozarē.
 

https://baltics.prysmiangroup.com/lv

Evopipes (Latvija) piedāvājumā ir plašs cauruļu sortiments. Katra produktu grupa sniedz pilnu profesionālu un drošu tehnisko risinājumu spektru ārējo un iekšējo inženiertīklu izveidošanā ūdens un gāzes apgādē, notekūdeņu novadīšanā, vispārējā un elektroceltniecībā
 

www.evopipes.lv

ABB ir viens no pasaulē vadošajiem automātikas un elektroenerģētikas tehnoloģiju uzņēmumiem, kurš Latvijas tirgū darbojas kopš 1992.gada.
 

www.abb.lv

NKT Cables izstrādā, ražo un piedāvā tirdzniecībai augstas kvalitātes kabeļus un elektrisko tīklu un sistēmu risinājumus būvniecības, dzelzceļa un automobiļu rūpniecības nozarē. 
 

www.nktcables.com

Siemens ir viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas darbojas rūpnieciskās automatizācijas, ēku vadības un elektroiekārtu jomās.
 

www.siemens.com

Klaus Faber AG ir viens no lielākajiem kabeļu un vadu izplātītajiem Eiropas Savienībā. Kompānija saviem klientiem nodrošina ātras un kvalitatīvas materiālu piegādes.
 

www.faberkabel.de

KABELWERK EUPEN AG ir vadošais kabeļu ražotājs Eiropā un viens no nedaudzajiem ražotājiem, kura ražotnes atrodas vienuviet, šāda lokalizācija nodrošina ražošanas procesa elastību, sākot ar produkta dizainu, ražošanu un beidzot ar gatava produkta testēšanu.
 

www.eupen.com

Tavrida Electric ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas izstrādā un ražo virkni inovatīvu vakuuma jaudas slēdžu un dažāda tipa slēgiekārtas, ko paredzēts izmantot iekštelpās un ārā
 

www.tavrida.com

Ensto ir ģimenes uzņēmums un starptautiska "tīro tehnoloģiju" kompānija, kura specializējas elektrisko sistēmu un elektroenerģijas sadalei paredzēto piederumu izveidošanā, ražošanā un pārdošanā. 
 

www.ensto.com

OBO Bettermann ir zibensaizsardzības materiālu, kabeļu nesošo konstrukciju un stiprinājumu ražotājs. Produkcijas klāstā ir arī plašs kabeļu kanālu un zemgrīdas sistēmu sortiments. 
 

www.obo.lv

Energocomplekt ir lielākais kabeļu un vadu ražotājs Baltkrievijā. Tā klientu lokā ir uzņēmumi, kuri darbojas elektroenerģijas, būvniecības un transporta nozarēs, kalnrūpniecībā, kā arī naftas un gāzes rūpniecībā. Preču klāstā šobrīd ir vairāk nekā 9000 produktu tipu. Produktu kvalitāte atbilst Eiropas un starptautiskajiem standartiem.
 

www.vikab.by

LSIS brand, from International Capacitors S. A. (Spain), is present in the market since 1949 and has become one of the leading expertises in the Reactive Power Compensation field
 

www.lsis.com

Atlas Copco Gesan Line rūpnīca atrodas Spānijā, Saragosā, un ražo visu veidu 1 kVA līdz 3100 kVA un lielākas jaudas elektroģeneratorus
 

www.gesan.com

Grupa "Apator" ir Centrālās un Austrumeiropas līderis IT sistēmu, komutācijas un mērierīču aparatūras jomā. Balstoties uz daudzu gadu pieredzi, uzņēmums ir izveidojis oriģinālus risinājumus enerģijas nesēju uzskaitei un nolasīšanai (elektroenerģijas skaitītāji ar priekšapmaksu un pēcapmaksu, siltuma skaitītāji, gāzes skaitītāji, ūdens skaitītāji, temperatūras sensori). 
 

www.apator.com

EATON (Moeller) Vislielākais ražošanas uzņēmums zemsprieguma elektroregulācijas iekārtu jomā Vācijā. EATON piedāvā automatizācijas un vadības produktus, zemsprieguma tīklu sadales, aizsardzības un vadības produktus un risinājumus.
 

www.eaton.com

TT cables ir vadošais kabeļu ražotājs Bosnijā un Hercegovinā. 2008. gadā izveidotais uzņēmums kabeļus eksportē uz vairāk nekā 50 valstīm. Lai izplatītu produktus Baltijas valstu un Skandināvijas tirgos, 2016. gadā tika dibināts TT Cables Nordic. Tā darbiniekiem ir daudzu gadu pieredze kabeļu industrijā
 

www.ttcables.com

ETI (Slovēnija) ir viens no pasaules līderiem elektrotehnikas ražotāju vidū, kā arī tehniskās keramikas, instrumentu un aprīkojuma, plastmasas produktu un tehniskās gumijas ražotājs
 

www.etigroup.eu/

Uzņēmums, kas gada laikā ražo vairāk nekā 140,000 tonnas kabeļu un dažādu veidu vadu, apzinās, cik svarīgi ir ievērot kvalitātes standartus, lai apmierinātu katra klienta īpašās vajadzības. Piedāvā vairāk nekā 1500 dažādu kabeļu produktu. 
 

www.waskoenig.de

KOPOS KOLÍN a.s. (Čehija) ražo gan plastmasas, gan metāla elektroinstalācijas materiālus. Sortiments, kuru veido vairāk nekā 7000 produktu, atbilst pasaules līmeņa kvalitātes starptautisko standartu prasībām. 12 meitas uzņēmumi Eiropā, Āzijā un Centrālamerika nodrošina produktu pārdošanu visā pasaulē
 

www.kopos.com

Eurolan Group (Zviedrija) ir viens no Eiropas vadošajiem telekomunikāciju kabeļu, strukturēto kabeļu sistēmu, telekomunikācijas skapju un kontroles sistēmu piegādātājiem. Uzņēmuma produkcija ir labi pazīstama Skandināvijā, Baltijā, Kazahstānā, Krievijā, Polijā, Beļģijā un Somijā
 

www.eurolan.com

Ražotājs „Rittal” ir vadošais sadaļu korpusu un korpusu tehnikas ražotājs pasaulē. „Rittal” piedāvā sadales skapjus un korpusus, kopņu sistēmas līdz 3000 A, kā arī klimata kontroles sistēmas korpusiem un telekomunikāciju risinājumus. 
 

www.rittal.com

ZWAE („Zaklad Wytworczy Aparatow Elektrycznych sp. z o.o.”) ir 2000. gadā Polijā dibināts uzņēmums, kas izgatavo vidsprieguma (6-36 kV) un augstsprieguma (72,5-420 kV) atdalītājus. Veiksmīgi attīstoties, ZWAE ir sasniedzis vadošās pozīcijas kā vietējā, tā arī eksporta tirgū. Uzņēmumam allaž svarīga ir bijusi produkta kvalitāte un klienta vajadzības, tāpēc tas ir ieguvis uzticama sadarbības partnera reputāciju
 

www.zwae.com.pl

GREMTEK ir termo nosēdcauruļu ražotājs un piegādātājs, kas specializējas autobūves, elektrotehniskās, militārās, aerokosmikās, dzelzceļu būves un celtniecības nozarēs. Kompānija ir ieguvusi ISO9001:2000 akreditāciju un tai ir vairāk kā 20 gadu darba pieredze, tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka GREMTEK apmierinās visas savu klientu vajadzības.
 

www.gremtek.com

IMEFY, S.L. ir uzņēmums, kas dibināts 1973. gadā Toledo, Spānijā, kā eļļas sadales transformatoru ražotājs. Nedaudz vēlāk tas sāk ražot arī sausā tipa transformatorus. Rūpnīca izgatavo arī spēka transformatorus ar maksimālo jaudu līdz 160 MVA un maksimālo spriegumu līdz 245 kV
 

www.imefy.com

HELUKABEL GmbH ir augstas kvalitātes produkcija, kura ir sertificēta starptautiski atzītā veidā DIN EN ISO 9001 un 14001. Helukabel GmbH piedāvā plašu kabeļu un vadu, datu un tīklu vadu, specializēto kabeļu, un kabeļu piederumu produkciju. 
 

www.helukabel.de

Mūsdienīgs uzņēmums ar augstiem darba kultūras standartiem, kas ražošanā izmanto tikai visprogresīvākās tehnoloģijas un materiālus, izgatavo augstākās kvalitātes kabeļu produkciju, kas atbilst starptautisko un Lietuvas standartu prasībām. 
 

www.lietkabelis.lt

Mutlusan (Turcija) jau vairāk nekā 30 gadus klientiem piedāvā pasaules standartiem atbilstošus produktus. Preču klāstā ietilpst rozetes/slēdži, kabeļu kanāli un to aksesuāri, sadaļņu korpusi, pagarinātāji, lampas, pogas un signālarmatūra
 

www.mutlusan.com

Pollman Elektrotechnik ir elektroinstalācijas materiālu ražotājs no Vācijas ar trīsdesmit piecu gadu pieredzi šajā jomā. Galvenie produkti ir automātslēdžu kopnes un dažāda veida spailes
 

www.pollmann-elektrotechnik.de

SAKS-POL Sp. J. ir privāts, 1992. gadā Polijā dibināts uzņēmums. Sākotnēji tas ražoja metāla korpusus un slēdžus, pakāpeniski paplašinot savu produktu klāstu ar dažādu veidu, tostarp stikla šķiedras, sadaļņu korpusiem
 

www.sakspol.pl

Cembre ir vadošais Itālijas ražotājs un viens no lielākajiem ražotājiem Eiropā, kas izgatavo kabeļu uzgaļus un visu veidu saistītos instrumentus
 

www.cembre.com

Reka Cables ir viens no lielākajiem kabeļu ražotājiem Somijā. Visi kabeļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un atbilst augstiem standartiem. Plašs kabeļu produkcijas sortiments - sākot no 75 V instalācijas un vadības kabeļiem līdz 170 kV augstsprieguma kabeļiem. Sortimentu veido datu pārraides kabeļi, montāžas vadi, kontrolkabeļi, vidsprieguma spēka kabeļi, augstsprieguma kabeļi
 

www.rekacables.com

Nexans ir viens no lielākajiem kabeļu un komponenšu piegādātājiem Zviedrijā un pasaulē. Kompānija ir dibināta 1948. gadā, Zviedrijā. Uzņēmums piedāvā gan Zviedrijā, gan citās valstīs ražotus augstas kvalitātes produktus plašā izvēlē. 
 

www.nexans.com

f-tronic (Vācija) kopš 1990. gada izstrādā, ražo un pārdod inovatīvus instalācijas produktus un ir nostiprinājis pozīcijas kā stabils piegādātājs šādās jomās: sadaļņu korpusi, industriālie korpusi, rozešu un instalācijas kārbas, kabeļu vadības sistēmas un ugunsdrošās sistēmas
 

www.f-tronic.com

PCE (Austrija) ir industriālo CEE rozešu, spraudņu un sadaļņu ražotājs
 

www.pcelectric.at

Erico. Vadošais augstvērtīgu metāla materiālu ražotājs un piegādātājs pasaulē.
 

www.erico.com

LIFASA (International Capacitors S.A.), pateicoties daudzu gadu pieredzei un uzticībai uzņēmuma pamatdarbībai, ir kļuvis par līderi vietējā Spānijas tirgū un ārzemju tirgos reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtu un kondensatoru jomā
 

www.lifasa.com

ELKO EP ražo modulārās elektroniskās ierīces un automatizācijas sistēmas. Visa veida modulāros relejus, automātiskās vadības sistēmas iNELS, bezvadu vadības sistēmas RF Control 
 

www.elkoep.com

Raychem ir viens no pasaules lielākajiem kabeļu armatūras piegādātājiem, kura sortimentā ir pieejami izstrādājumi gandrīz visu tipu kabeļiem, nodrošinot Latvijas tirgu ar visiem nepieciešamajiem kabeļu aksesuāriem. 
 

www.raychem.com

SALTEK ir Čehijas vadošais uzņēmums, kas specializējies sprieguma aizsardzības ierīču izstrādē un ražošanā. Uzņēmums piedāvā gan pilnu 1.-3. tipa pārsprieguma aizsardzības ierīču klāstu zemsprieguma energosistēmām saskaņā ar EN 61643-11, gan informātikas, mērīšanas un kontroles, telekomunikāciju un fotoelektrisko ierīču pārsprieguma aizsardzības ierīces. SALTEK produkti sniedz aizsardzību pret atmosfēras un tehnoloģisko pārspriegumu un nodrošina drošu un nevainojamu tehnoloģiju, mašīnu un elektroierīču darbību rūpniecībā, transportā, telekomunikācijās, datu centros, biroju ēkās, kā arī mājsaimniecībās
 

www.saltek.eu

BEST ir augošs, transformatoru ražošanā specializējies uzņēmums, kas dibināts 1966. gadā. Uzņēmums, kura rūpnīcas atrodas Balikesiras ilā, Turcijā, piedāvā šādu produkciju:
- spēka transformatori (autotransformatori, ģeneratoru transformatori, transformatori dzelzceļam, mobilie transformatori),
- speciālie transformatori (transformatori krāsnīm, reaktori krāsnīm, šunta reaktori, taisngriežu transformatori, fāžu pārveidotāju transformatori),
- sadales transformatori (sadales transformatori, taisngriežu transformatori, zemējuma transformatori),
- sausā tipa transformatori
 

http://www.besttransformer.com

RITZ (Vācija) ir viens no pasaules vadošajiem strāvmaiņu un spriegummaiņu ražotājiem. 1904. gadā dibinātā uzņēmuma piedāvājumā ir plašs standarta produktu klāsts, kā arī nestandarta risinājumi dažādām klientu prasībām
 

www.ritz-international.com

Esitas an Arteche company is producing and serving Low and Medium Voltage Instrument Transformers (MV IT) up to 40,5kV.

www.esitas.com

Atsauksmes

Kontakti

Latvija
Kontakti (Latvija)

Tālrunis: +371 67724140
Fakss: +371 67724141
Juridiskā adrese: "Kroņi", Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija
Birojs: Dzelzavas iela 120A, Rīga, LV-1021, Latvija
Noliktava: "Kroņi", Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Sazinies ar mums
Darba laiks

Pr
Ot
Tr
Ct
Pt
Se
Sv
 
Darba dienās: 8:00 līdz 17:00
Brīvdienās: Slēgts

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Energokomplekss”
Vienotais reģistrācijas Nr. 40003856361
PVN maksātāja numurs: LV40003856361
Adrese: "Kroņi", Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija
Banka: AS Citadele banka
Bankas S.W.I.F.T.: PARLV22
Bankas konts: LV94PARX0013174160001
 

Sadaļa atrodas izstrādes stadijā
UpUp hover
Šāda e-pasta adrese jau ir pievienota.
E-pasta adrese nav pareiza.
Jūs esat veiksmīgi pieteicies.