Sveicam Energokomplekss virtuālajās mājās!
29. Novembris, 2023

SIA "Energokomplekss" šogad piedzīvo mērķtiecīgas pārmaiņas.

Mūsu šī gada sasniegumi - jaunas, plašas noliktavas telpas Ķekavā, pilnveidota uzņēmuma komanda un izstrādāta mūsdienīga vizuālā identitāte. Šodien priecājamies Jūs sveikt mūsu jaunajā mājaslapā. 

Ar jaunās mājaslapas palīdzību esam apņēmušies radīt tēlu, kas atbilst uzņēmuma būtībai - profesionāls, pieejams un ambiciozs. Šīs pārmaiņas nav tikai vizuālā tēla uzlabojums, to mērķis ir kā jauniem, tā esošiem klientiem palīdzēt iepazīties ar nozares aktualitātēm, mūsu darbību un lielisko komandu, kas ikdienas iegulda savu enerģiju, lai vairotu jūsējo.

Jaunā mājaslapa piedāvā intuitīvu, lietotājam draudzīgu lietošanas pieredzi, kas tuvākajā laikā tiks papildināta ar mūsdienīgu un ērtu interneta veikalu.  Šobrīd lapā aicinām iepazīties ar mums, mūsu komandu, aktualitātēm nozarē, īstenotajiem projektiem un citiem jaunumiem. Izprotot mūsu klientu ikdienas paradumus saprotam, ka informāciju ir būtiski saņemt jebkurā laikā un vietā, tādēļ lapa ir ērti lietojama no ikvienas ierīces.

Aicinām ceļojumā uz SIA "Energokomplekss" virtuālajām mājām! Ja rodas sajūta, ka zināt, kā uzlabot vietnes funkcijas, lai tā atbilstu Jūsu vajadzībām, ļoti novērtēsim Jūsu atsauksmi. 

Ieteikt citiem: