Jauna vizuālā identitāte - jauna enerģija!
29. Novembris, 2023

Esam priecīgi dalīties ar ilgi gaidītu notikumu - SIA "Energokomplekss" turpina savu ceļojumu elektromateriālu nozarē ar svaigu un mūsdienīgu vizuālo identitāti.

Septembra vidū atzīmējām uzņēmuma 17 gadu jubileju, kas liecina par uzņēmuma stabilitāti un konkurētspēju, taču, tāpat kā enerģija plūst un mainās, arī mums ir jāiet līdzi laikam, izvērtējot paveikto un uzstādot jaunus mērķus. Līdz ar dinamiskajiem nākotnes plāniem, arī zīmolam ir jāspēj radīt spēcīgu, pārmaiņām atvērtu tēlu. Tādēļ turpmāk strādāsim zem svaigas, mūsdienīgas un ambiciozas vizuālās identitātes, kas saskan ar uzņēmuma jaunizveidoto misiju, vīziju un vērtībām.

Logo redzamais, stilizētais O burts apvieno bezgalības simbolu un elektronu plūsmas mijiedarbību. Jaunais dizains ir dinamisks un mūsdienīgs, parādot mūsu spēju pielāgoties un reaģēt uz izmaiņām nozarē. Logotipa krāsa rada uzticamību un tālredzīgu pieeju, kas atbilst mūsu nākotnes redzējumam.

“Uzņēmuma vizuālā identitāte iet roku rokā ar uzņēmuma domāšanu kultūru, un vērtībām. Vairākus gadus esot nozares līderiem Latvijā, esam izvirzījuši mērķi ieņemt tirgus daļu Baltijā un Skandināvijā. Līdz ar to esam nobrieduši arī vizuālām pārmaiņām. Mēs atbalstām zaļās enerģijas domāšanu, tādēļ arī logotipa krāsu izvēlamies šajā, zaļajā toņu gammā. Arī savās darbībās sekojam, lai mūsu ofiss ir energoefektīvs, darbā izmantojam elektro iekrāvējus un rūpējamies, lai ikdienas procesos samazinātu siltuma zudumus un elektroenerģijas patēriņu,” saka Kristaps Bleija, SIA “Energokomplekss” valdes priekšsēdētājs.

Mūsu sauklis "Mēs ieguldām savu enerģiju, lai vairotu jūsējo" atspoguļo SIA "Energokomplekss" pamatvērtību - mēs esam nozarē, lai palīdzētu saviem klientiem realizēt profesionālās ambīcijas un sasniegtu rezultātus. Šobrīd mūsu uzņēmuma komanda ir profesionāla un entuziasma pilna, lai ar pilnu jaudu turpinātu stiprināt savas pozīcijas tirgū un nodrošinātu elektromateriālu piegādi arī jaunos tirgos.

Ieteikt citiem: