Pēdējo 2 gadu laikā uzņēmums strauji paplašinās gan komandas profesionāļu, gan noliktavas kapacitātes, gan sortimenta ziņā. Līdz ar izmaiņām un uzņēmuma attīstības perspektīvu - mainās arī SIA "Energokomplekss" vizuālā identitāte. Turpmāk būsim vēl spilgtāki, ambiciozāki un konkurētspējīgāki!

Izdevīgi būt savējam…

Par mums
Kvalitāte un cena

Mūsu cenu politika ir balstīta uz abpusēji izdevīgu ilgtermiņa sadarbību, tādēļ cenu līmeni augstas kvalitātes materiāliem, spējam pielāgot klientu vajadzībām.

Piegāde jau nākamajā dienā

Mēs augsti vērtējam savu klientu laiku, tādēļ nodrošinām preču saņemšanu jau nākamajā dienā, kā arī spējam operatīvi reaģēt uz īpaši steidzamām piegādēm.

Gaismas ātrums

Operatīvas atbildes klientiem un pasūtījumu apstrāde ir mūsu prioritātes.

Konsultēšanas un tāmēšanas serviss

Uzklausot vajadzības, mēs analizējam visas opcijas, lai piedāvātu efektīvāko risinājumu un veicam projekta tāmes aprēķinu.

Individuāli risinājumi

Pateicoties sadarbībai ar saistītajiem uzņēmumiem SIA "Gripsteel" un SIA "Power Solution", spējam nodrošināt jebkuru klientu vajadzību sadaļņu, KTA, metāla komponenšu jomā. 

Enavo Vēsture Enavo Vēsture 2
MISIJA

Mēs nodrošinām atbilstošāko risinājumu enerģijas ražošanai un piegādei.

VĪZIJA

Uzticams tehnisko risinājumu partneris enerģētikā Baltijas un Skandināvijas valstīs.

VĒRTĪBAS

Sadarbība Godprātība Attīstība

SIA "Energokomplekss" atbilst starptautiskam kvalitātes vadības sistēmas standartam ISO 9001:2015, kas izstrādāts, izmantojot ISO augstākā līmeņa struktūru (HLS).